logo
line

O SPOLEČNOSTI

background
line
background
 
baner

V oblasti prodeje hutního materiálu v České republice a na Slovensku působíme od roku 1992 jako zastoupení jednoho z nejvýznamnějších evropských velkoobchodů s ocelí - firmy UNIVERSAL EISEN UND STAHL GmbH.

Od roku 1995, kdy byla založena, vystupuje UNIVERSAL OCEL jako samostatná spol. s.r.o. Ústředí mateřské firmy je v Neussu, ve Spolkové republice Německo, kde se nacházejí centrální sklady a servisní centra plechů, tyčové oceli a profilů s kapacitou cca 70 000 tun. Dceřinné firmy, příp. zastoupení a další sklady se nacházejí v dalších evropských zemích. Zapojení firmy UNIVERSAL OCEL do této rozsáhlé obchodní sítě umožňuje dodávat v krátkých dodacích lhůtách velmi široký sortiment v jakémkoli množství, s precizním obchodním a technickým servisem.

Abychom mohli požadavky našich zákazníků a partnerů ve velmi významné oblasti tlustých plechů plnit ještě operativněji, nabízíme naše zboží ze skladů v České republice. Jedná se o plechy z nelegovaných konstrukčních ocelí, plechy s přísadou Cu, kotlové plechy, vysokopevnostní a otěruvzdorné plechy, vše s úplnou atestovou dokumentací. Jsme připraveni plnit vaše požadavky a řešit vaše problémy - RYCHLE, KVALITNĚ, ODBORNĚ !

Zajišťujeme kvalitu podle ISO 9002 UNIVERSAL EISEN UND STAHL. Náš systém zajištění kvality je certifikován společností „Germanischer Lloyd“. Proto máte jistotu, že naše práce těmto požadavkům skutečně odpovídá.

 

space
space
space back zpět na začátek top space
space space space
line